Pusat Bola Sepak Malaysia

d21 Bola Sepak – Pertaruhan Bola Sepak Paling Lengkap untuk Peminat Malaysia

Dari Liga Super Malaysia hingga Premier League Inggeris, dari Piala FA hingga UEFA Champions League — d21 menyediakan pasaran pertaruhan bola sepak terluas dengan odds paling kompetitif. Sokong pasukan kegemaran anda dan menang bersama d21.

5,000+
Perlawanan Sebulan
80+
Liga Seluruh Dunia
200+
Jenis Pasaran
d21

Platform pertaruhan bola sepak d21 — pilihan utama peminat bola sepak Malaysia.

80+
Liga Aktif
5K+
Perlawanan / Bulan
RM 10K+
Bayaran Purata Harian
Live
Liputan 24/7

Perlawanan Bola Sepak Langsung & Akan Datang

Ikuti keputusan terkini dan pasang taruhan terbaik anda bersama d21.

Lihat Semua
LIVE Liga Super Malaysia – Pekan 22
Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC
2 – 1
76' • Stadium Tan Sri Haji Hassan Yunos, JB
LIVE English Premier League – GW 36
Arsenal vs Manchester City
1 – 1
58' • Emirates Stadium, London
UEFA Champions League – Separuh Akhir
Real Madrid vs Bayern Munich
Rabu • 03:00 MYT • Bernabéu
La Liga – Pekan 36
FC Barcelona vs Atletico Madrid
Sabtu • 22:15 MYT • Camp Nou
Piala FA Malaysia – Pusingan Separuh Akhir
Pahang FC vs Terengganu FC
Ahad • 20:45 MYT • Stadium Darul Makmur
Bundesliga – Pekan 33
Borussia Dortmund vs RB Leipzig
Sabtu • 22:30 MYT • Signal Iduna Park
Mengapa Pilih d21?

Platform Pertaruhan Bola Sepak yang Benar-Benar Faham Peminat Malaysia

Bola sepak bukan sekadar sukan di Malaysia — ia adalah sebahagian daripada jiwa dan semangat rakyatnya. Dari padang kampung di Kelantan hingga stadium gah di Johor Bahru, cinta terhadap bola sepak mengalir dalam darah setiap rakyat Malaysia. Dan apabila ia melibatkan pertaruhan, anda perlukan platform yang betul-betul faham keperluan anda — bukan sekadar platform yang ada sahaja.

d21 dibina dengan minda pemain tempatan. Kami tahu bahawa peminat Liga Super Malaysia inginkan liputan mendalam untuk setiap perlawanan, bukan sekadar keputusan akhir. Kami tahu bahawa penggemar EPL di Malaysia kerap menonton perlawanan lewat malam, jadi platform kami mesti berfungsi pantas pada semua waktu tanpa gangguan. Kami juga tahu bahawa majoriti pemain menggunakan telefon pintar — sebab itulah d21 dioptimumkan sepenuhnya untuk penggunaan mudah alih.

Dengan liputan lebih 80 liga dari seluruh dunia, d21 menjamin anda tidak akan terlepas mana-mana perlawanan penting. Dari Liga Super Malaysia, Liga Premier, EPL, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1 hinggalah Piala Dunia FIFA dan UEFA Champions League — semua ada di satu tempat, dengan odds yang dikemas kini secara masa nyata.

d21

Ahli VIP d21 di Kuantan menikmati akses eksklusif ke pasaran bola sepak premium.

Liga & Kejohanan yang Kami Liputi

Dari padang Malaysia hingga pentas Eropah — d21 ada untuk setiap perlawanan.

Liga Super Malaysia
Pertandingan tertinggi liga domestik Malaysia dengan 10 pasukan terbaik.
120+ perlawanan / musim
English Premier League
Liga paling popular di dunia — Manchester United, Liverpool, Arsenal dan lain-lain.
380 perlawanan / musim
UEFA Champions League
Kejohanan kelab terbesar di Eropah — kemuncak setiap musim bola sepak.
125+ perlawanan
La Liga Spain
Real Madrid, Barcelona, Atletico — bola sepak paling teknikal di dunia.
380 perlawanan / musim
Bundesliga Germany
Bayern Munich, Dortmund — liga dengan purata penonton stadium tertinggi dunia.
306 perlawanan / musim
Serie A Italy
Juventus, Inter Milan, AC Milan — liga bertahan terkuat di dunia.
380 perlawanan / musim
Piala FA Malaysia
Kejohanan piala tertua Malaysia — penuh drama dan kejutan setiap pusingan.
60+ perlawanan
Piala AFF & ASEAN
Sokongan penuh untuk pasukan kebangsaan Malaysia di peringkat serantau.
30+ perlawanan

Pelbagai Jenis Pasaran Pertaruhan

d21 menawarkan lebih 200 jenis pasaran untuk setiap perlawanan bola sepak besar.

1X2 – Pemenang Perlawanan
Pasaran paling asas dan popular. Pilih sama ada pasukan tuan rumah menang, seri, atau pasukan pelawat menang. Mudah dan menyeronokkan untuk pemain baharu.
Handicap Asia & Eropah
Pasaran handicap memberi kelebihan atau kekurangan gol kepada pasukan tertentu untuk menyeimbangkan odds. Sesuai apabila kekuatan dua pasukan jauh berbeza.
Over/Under Jumlah Gol
Ramal sama ada jumlah gol dalam perlawanan melebihi atau kurang daripada nombor yang ditetapkan, biasanya 2.5 atau 3.5. Tidak perlu tahu siapa menang — hanya ramal intensiti perlawanan.
Kedua-dua Pasukan Jaringkan Gol
Ramal sama ada kedua-dua pasukan akan berjaya menjaringkan sekurang-kurangnya satu gol masing-masing dalam perlawanan. Pasaran BTTS popular untuk perlawanan EPL dan La Liga.
Pencetak Gol Pertama / Bila-bila Masa
Ramal pemain yang akan mencetak gol pertama atau bila-bila masa dalam perlawanan. Odds tinggi memberikan pulangan lumayan jika ramalan anda tepat.
Pertaruhan Separuh Masa
Ramal keputusan pada separuh masa pertama sahaja. Pasaran ini membuka peluang untuk nilai odds yang lebih baik berbanding pasaran keseluruhan perlawanan.

Kedudukan Semasa Liga Super Malaysia 2026

# Pasukan M M S K GD Mata
1 Johor DT 221732+3454
2 Selangor FC 221345+1843
3 Terengganu FC 221255+1441
4 Pahang FC 221147+837
5 Sabah FC 22967+533
6 Kedah FC 22877+231

* Data dipaparkan untuk tujuan rujukan. M=Main, M=Menang, S=Seri, K=Kalah, GD=Perbezaan Gol.

d21

Bonus pendaftaran eksklusif menanti anda di d21 — daftar sekarang dan mula menang.

Pengalaman Bertaruh

Pertaruhan Langsung — Rasai Getaran Sebenar Bersama d21

Salah satu ciri yang paling digemari pemain d21 ialah in-play betting atau pertaruhan langsung. Bayangkan anda sedang menonton perlawanan JDT vs Selangor yang sengit. Pada minit ke-60, JDT ketinggalan 0-1 tetapi mula menekan dengan begitu kuat — anda nampak momentum sedang berubah. Itulah masa terbaik untuk bertaruh pada JDT menang, dengan odds yang jauh lebih tinggi daripada sebelum perlawanan.

Inilah yang membezakan pemain berpengalaman daripada pemain biasa. Dengan d21, anda boleh membuat keputusan berdasarkan apa yang anda lihat sendiri secara langsung, bukannya sekadar bergantung pada statistik pra-perlawanan semata-mata. Odds dikemas kini setiap beberapa saat — pantas, tepat, dan mencabar.

Selain pertaruhan langsung, d21 juga menawarkan cash-out — ciri yang membolehkan anda menuntut kemenangan lebih awal sebelum perlawanan tamat. Jika pasukan anda sedang memimpin tetapi anda bimbang mereka akan gagal di hujung perlawanan, cash-out membolehkan anda mengunci keuntungan semasa. Kawalan ada di tangan anda sepenuhnya.

Semua ini boleh dilakukan melalui telefon pintar anda dari mana sahaja di Malaysia — dari warung kopi di Kota Bharu, dari rumah di Subang Jaya, atau dari pejabat di Kuala Lumpur semasa waktu rehat. d21 direka untuk kehidupan nyata anda.

Promosi & Bonus Bola Sepak Eksklusif

Dapatkan lebih nilai daripada setiap pertaruhan bola sepak anda bersama d21.

Setiap Minggu
Rebat Pertaruhan Mingguan
5%
Nikmati rebat 5% daripada jumlah keseluruhan taruhan bola sepak anda setiap minggu, tanpa mengira menang atau kalah. Dikreditkan setiap Isnin.
Acara Besar
Bonus Perlawanan Kemuncak
RM 200
Setiap kali ada perlawanan besar seperti final UCL atau perlawanan JDT yang penentu, d21 menawarkan bonus pertaruhan khas sehingga RM 200.
VIP Sahaja
Cashback VIP Liga Super
10%
Ahli VIP d21 mendapat cashback 10% untuk semua pertaruhan Liga Super Malaysia sepanjang musim. Semakin banyak anda bertaruh, semakin banyak anda jimat.
Strategi & Tip

Tip Bertaruh Bola Sepak untuk Peminat Malaysia

Pertaruhan bola sepak yang bijak bermula dari pengetahuan yang betul. Gunakan tip berikut untuk tingkatkan peluang menang anda di d21.

1
Kaji Rekod Temu Muka (Head-to-Head)
Sebelum bertaruh, semak rekod perlawanan langsung antara dua pasukan. Sesetengah pasukan secara historis lebih kuat atau lebih lemah terhadap lawan tertentu walaupun kedudukan liga berbeza.
2
Pantau Berita Kecederaan & Skuad
Ketiadaan pemain bintang boleh mengubah keputusan perlawanan sepenuhnya. Ikuti berita pasukan setiap hari, terutama 24 jam sebelum perlawanan bermula.
3
Faham Kelebihan Padang Tuan Rumah
Dalam Liga Super Malaysia, faktor tuan rumah sangat signifikan. Pasukan seperti JDT di Stadium Hassan Yunos atau Kelantan FC di Stadium Sultan Muhammad IV bermain dengan lebih yakin dan selalunya mendapat sokongan penuh penyokong.
4
Jangan Bertaruh pada Semua Perlawanan
Kualiti lebih penting daripada kuantiti. Pilih 2-3 perlawanan yang anda betul-betul yakin dan fokus di situ. Pemain yang bertaruh pada terlalu banyak perlawanan sekaligus sering membuat keputusan terburu-buru.
5
Gunakan Ciri Cash-Out dengan Bijak
Ciri cash-out d21 membolehkan anda mengunci keuntungan lebih awal. Gunakan ia secara strategik — jangan panik cash-out setiap kali perlawanan menjadi sengit, tetapi juga jangan tamak sehingga melepaskan peluang yang ada.
d21

Platform mudah alih d21 — bertaruh bola sepak dari mana sahaja di Malaysia.

Notis Dasar Privasi d21

Semua maklumat peribadi yang anda berikan — nombor telefon, e-mel, dan data pembayaran — dilindungi sepenuhnya oleh Dasar Privasi d21 yang mematuhi Akta Perlindungan Data Peribadi 2010 (PDPA) Malaysia. Data anda tidak akan dikongsi kepada mana-mana pihak ketiga tanpa persetujuan anda. Anda berhak meminta akses, pembetulan, atau pemadaman data pada bila-bila masa.

Cara Mula Bertaruh Bola Sepak di d21

Empat langkah sahaja — dan anda sudah bersedia untuk perlawanan pertama anda.

1
Daftar Akaun d21
Isi borang pendaftaran ringkas dengan nombor telefon Malaysia anda. Siap dalam masa kurang 2 minit dan layak untuk bonus alu-aluan serta-merta.
Daftar Percuma
2
Buat Deposit
Deposit menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, FPX, Maybank2u atau CIMB Clicks. Minimum RM 20 sahaja, wang masuk dalam minit.
Log Masuk
3
Pilih Perlawanan
Layari seksyen Bola Sepak, pilih liga dan perlawanan pilihan anda, semak statistik, dan pilih pasaran pertaruhan yang sesuai dengan strategi anda.
4
Pasang & Menang
Masukkan jumlah taruhan, sahkan slip pertaruhan, dan tonton perlawanan. Kemenangan dikreditkan automatik ke akaun anda apabila perlawanan tamat.

Soalan Lazim – Bola Sepak d21

Soalan yang paling kerap ditanya oleh peminat bola sepak Malaysia di d21.

d21 menyediakan liputan lebih 80 liga dari seluruh dunia termasuk Liga Super Malaysia, Liga Premier Malaysia, English Premier League (EPL), UEFA Champions League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Piala FA Malaysia, Piala AFF, dan banyak lagi. Senarai liga dikemas kini mengikut musim semasa.

Ya, d21 menyokong in-play betting sepenuhnya. Anda boleh memasang taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung dengan odds yang dikemas kini secara masa nyata. Ini membolehkan anda bertindak balas terhadap perkembangan perlawanan — contohnya, bertaruh pada pasukan yang sedang ketinggalan tetapi mula menekan kuat untuk mendapatkan odds yang lebih tinggi.

Amaun minimum pertaruhan di d21 adalah serendah RM 1 untuk pasaran bola sepak standard. Ini membolehkan pemain baharu mencuba platform tanpa risiko besar, sementara pemain berpengalaman boleh menetapkan had pertaruhan mereka sendiri mengikut strategi masing-masing.

Cash-out membolehkan anda menuntut sebahagian atau keseluruhan kemenangan anda sebelum perlawanan tamat. Jika taruhan anda sedang dalam kedudukan menang tetapi anda bimbang situasi boleh berubah, anda boleh memilih cash-out untuk mengunci keuntungan semasa. Nilai cash-out dikira secara dinamik berdasarkan odds semasa perlawanan.

Ya, d21 menyokong pertaruhan accumulator atau parlay di mana anda boleh menggabungkan beberapa perlawanan dalam satu slip. Odds semua perlawanan akan dikalikan, memberikan potensi kemenangan yang jauh lebih tinggi. Walau bagaimanapun, semua pilihan dalam accumulator perlu menang untuk slip anda berjaya. Ini strategi berisiko tinggi tetapi berpotensi pulangan tinggi.
Mulakan Hari Ini

Sedia untuk Bertaruh pada Perlawanan Kegemaran Anda?

Daftar akaun d21 percuma hari ini, dapatkan bonus alu-aluan 100% sehingga RM 500 untuk pertaruhan bola sepak anda, dan nikmati lebih 5,000 perlawanan setiap bulan. Liga Super Malaysia, EPL, UCL — semua ada di d21.

English